O nás

jak v Oliconu vnímáme Ecommerce...

Logistické služby poskytujeme našim klientům od roku 2016. Internetový obchod vnímáme jako jeden funkční celek obchodu, marketingu a logistiky. Proto vám přinášíme ucelené řešení pod jednou střechou.

Nejste pro nás jen skladová položka, na OLICON se můžete spolehnout!

Srdcem je funkční logistika

Fulfillment zajistí kompletní dodavatelský řetězec od výrobce až po vašeho koncového zákazníka. Zároveň díky optimalizacím nákladů, času a lidských zdrojů uvolní potřebné prostředky pro obchod a marketing. Poradíme vám v začátcích a pomůžeme k rychlému růstu bez velkých provozních investic.

Marketing je čerstvá krev v žilách

Okysličená krev musí proudit k buňkám, stejně jako kvalitní obsah musíte dostat ke svému potenciálnímu zákazníkovi. Naší snahou je maximalizovat obrat vašeho zboží ve skladu. Proto vám dáváme podporu na poli výkonnostního internet marketingu a při tvorbě kvalitního obsahu.

Obchod je mozkem

Správný nákup zboží je nedílnou součástí úspěchu. Mít dostatek žádaného zboží skladem v ten pravý čas je k nezaplacení. Díky pokročilému plánování vám pomůžeme efektivně využít vaši skladovou plochu a maximalizovat zisk. Držte ve zboží jen nezbytně nutné množství peněz.

0 odeslaných zásilek

,

0 zemí světa

0 m² skladové plochy

0 e-shopů

Hledáte fungující Fulfillment na který se můžete spolehnout?

Zaujal vás náš přístup? Máte zájem o naše služby jako celek, nebo jen některé z nich?

Kontaktujte nás