Vychystání zboží dle objednávek přijatých skrze API

Díky kvalitně zpracovanému příjmu a našemu skladovému systému víme přesně, kde se ve skladu nachází ten správný kus zboží do vaší objednávky. Systém rezervuje do objednávek konkrétní kusy zboží s ohledem na nejkratší expirace a přijaté sarže.
Veškeré skladové pohyby od naskladnění přes vychystání až po předání dopravci můžete sledovat z pohodlí vašeho domova v našem pokročilém skladovém systému. Máte tak plnou kontrolu nad vaším skladem a aktuální dostupností zboží.

Vychystání podle EAN

Eliminace chyb

Papírovou logistiku u nás nečekejte. Zboží  vyskladňujeme pomocí mobilních zařízení, která ověřují všechny položky a kusy objednávky. Nejen že šetříme lesy, ale především čas a eliminujeme potenciální chyby způsobené lidským faktorem.

Příprava pro balení

Na co se nezapomíná

Balič musí dostat nejenom všechny správné produkty do objednávky, ale také dárky k objednávce, reklamní letáky, přílože s jazykovou mutací dle země, kam zásilka míří, správný přepravní štítek dopravce a mnoho dalšího. Všechny tyto extra položky včetně balícího předpisu evidujeme ve skladových aplikacích a dvakrát systémově ověřujeme pro minimalizaci chyb.