Kombe.cz

Spolupráce s Kombe je skvělý příklad toho, že jedinečný nápad je jedna věc, ale mít ho s kým uskutečnit, je věc druhá. Líba a Lucka měly od začátku jasno. Veděly, že svůj eshop budou outsourcovat a budou se věnovat jen rozvoji své značky, čímž si ušětří spoustu starostí a mají jistotu, že logistiku dělají správně hned od začátku. Díky tomu jsme vytvořili model outsourcingu přesně podle jejich požadavků. Kombe s námi poslalo svůj první balíček, ale rozhodně ne poslední. Aktuálně zásobujeme celý český a slovenský trh. Vše má ale svůj čas a toho jsme si vědomi, proto začínáme přemýšlet o následující možné expanzi do dalších států, a pokračujeme v námi nastavené distribuční strategii, kterou optimálně rozširujeme s ohledem na náklady a jejich úsporu. Každý měsíc zasíláme několik stovek balíčku.

 • Outsourcing logistiky

  Kompletní outsourcing celého logistického řetězce. Pro Kombe (Novatin s.r.o.) děláme vše od kvalitativního a kvantitativního příjmu zboží, uskladnění, správu obalů, balení přesně podle balícího předpisu, vychystání až po expedici. Samozřejmě nezapomínáme ani na reverzní logistiku a řešíme i vratky a reklamace. Dnes zásobujeme český a slovenský trh. Garantujeme, že objednávky realizované do 16:00 jsou ještě ten den předány našim partnerům v oblasti dopravy a následující pracovní den doručovány přímo k zákazníkovi.

 • Nákladová analýza

  Vše podřizujeme přáním klienta, ale snažíme se dosáhnout maximálního synergického efektu. Proto jsme Kombe ušili distribuční strategii přímo na míru a postupnými kroky optimálně rozšiřujeme jejich distribuční síť s ohledem na dopravní náklady a jejich úsporu.

 • Řekli o nás

  kombe_testimonial_webOlicon jsme si vybrali proto, že jsme si samy nechtěly řešit logistiku balíčků k zákazníkům. Naopak, jsme se chtěly věnovat rozvoji značky. Upřímně, byla to skvělá investice. Protože, se nemusíte nervovat s včasnou dodávkou zboží k zákazníkovi, nemusíte řešit obaly, procesy s přepravci a přesto vám Olicon doručí zabalený balíček k zákazníkovi přesně podle vašich představ! A co víc? Kluci z Oliconu jsou profesionálové, kteří ví, co dělají. Takže jejich rady vám navíc ušetří nejen váš čas, ale hlavně i vaše peníze.

  Líba & Lucka, KOMBE.cz

DETAIL PROJEKTU

Outsourcing logistiky (fullfilment) – projekt Kombe jsme logisticky začali spravovat od úplného začátku a pro tento startup jsme vytvořili model outsourcingu na míru dle požadavků klienta.

 • doprava
 • outsourcing