CO PRO VÁS ZAJISTÍME

Outsourcing / fulfilment

Zajistíme pro vás vše co je spojeno s efektivním fungováním vašeho podniku. Outsourcing v sobě zahrnuje – kvantitativní a kvalitativní příjem, skladování, vychystání zboží, zabalení a distribuci k vašemu B2B nebo B2C klientovi. Vždy pro vás připravíme individuální cenu dle vašich požadavků.

Reverzní logistika

Nedílnou součástí vašeho businessu budou určitě reklamace a vratky. V našem skladu se postaráme kompletně o agendu spojenou s touto relativně nepříjemnou činností. Někdy se dají vratky nazvat “výměnou velikostí“. Ani to není pro Olicon žádný problém, zákazník je pro nás vždy až na prvním místě.

Obal & Balení

Je nutné si uvědomit, že obal prodává. Doručit zboží zákazníkovi v nevzhledném, již několikrát použitém obalu není nejlepší cesta k loajalitě. Olicon balí vaše zboží přesně podle stanoveného balícího předpisu. Ve spolupráci s klientem vždy vytvoříme obal, který vašemu zákazníkovi učaruje a výrazně neovlivní vaše náklady.

Doprava & Distribuce

Důležitý rysem úspěšného e-shopu je jeho distribuční strategie. S kým zboží doručovat? Celá republika nebo jen velká města? Prodejny a výdejní místa? Na všechny tyto otázky odpovídá vhodně zvolená distribuční strategie, kterou v závislosti na vašich plánech a vizi, navrhneme a zrealizujeme.

Logistický audit / scan

Začátkem každé změny je poznání klienta, proto je vhodné začít analýzou, kterou podle rozsahu a detailu nazýváme logistický audit nebo scan. Audit identifikuje úzká místa, dá vám popis vašich aktuálních procesů, zreviduje vaši strategii. Nejdůležitějším výstupem je návrh řešení a prioritizace potřebných kroků vedoucích k vyšší efektivitě a nižším nákladům.

Analýzy

Kvantitativně zvážená hodnota důležitých procesů je nedílnou součástí správně řízeného řetězce. Nákladová analýza definuje náklad na expedovanou zásilku. Časová analýza určí průtočnost celým systémem a tím i produktivitu práce. SWOT analýza popisuje kritická místa řetězce, která ohrožují firmu a zároveň odhalí silné stránky, které je třeba dále rozvíjet.

Optimalizace procesů

Všechny naše služby vedou k nastavení celého toku tak, abychom vám maximalizovali zisk, minimalizovali náklady a optimálně využili vaše zdroje. Všechny naše návrhy vždy korespondují se strategií společnosti, kterou vždy podporujeme symbioticky nastavenou logisticko-marketingovou koncepcí.

Expanze

Chcete expandovat v rámci ČR nebo na zahraniční trhy, navrhneme pro vás distribuční strategii, podpořenou vhodnými marketingovými kampaněmi. Zahraničním společnostem připravíme vstup na ČR trh na klíč, založíme právní entitu, vybudujeme logistiku a růst podpoříme vhodným marketingem.

Přesně takové služby hledáte?

Výborně! Zkontaktujte nás a můžeme začít pracovat na úspěchu vašeho e-shopu.

KONTAKTUJTE NÁS

BUĎTE VIDĚT a PORAŽTE KONKURENCI!

Internet marketing

Aby váš e-shop prodával, pak musí být bezesporu vidět. Naší snahou je maximalizovat váš prodej a zůročit tak naše dlouholeté zkušenosti v oblasti internet marketingu. Poradíme vám s uživatelskou funkčností a designem webu, rozhýbeme vaše sociální sítě. Připravíme vám internetové kampaně na propagaci produktů, nebo podporu povědomí vaší značky.

Produktové foto & video

Nejen cena, ale i vzhled prodává! Největší nevýhodou e-shopu proti kamennému obchodu je, že si zboží nelze osahat, ozkoušet. Proto je veice důležité, jak vaše produkty zákazníkům odprezentujete. My vám vše profesionálně nafotíme, natočíme včetně možnosti 3D prohlídek a naplníme váš web obsahem, který vaše zákazníky přiláká a nadchne.

Analýza webu

Máte málo uživatelů na vašem webu? Vaše konkurence je ve vyhledávání daleko před vámi? Pak je zjevně něco špatně! Na základě naší detailní analýzy webu odhalíme chyby a slabá místa. Navrhneme efektivní řešení, zmapujeme a popíšeme vaši konkurenci, vybereme vhodná klíčová slova a nastavíme vše pro rychlý start na přední pozice.

Ukažte se!

Vystupte z davu a zaujměte! Dejte o sobě, tom co děláte a proč jste nejlepší vědět nejpoutavější možnou formou. Promo video vaší společnosti, nebo produktové video ve spojení s vhodně zvolenou i-marketingovou kampaní bude mít obrovský dosah a zvýší povědomí o vaší společnosti, nebo produktu. Upevní vaši pozici na špici mezi konkurencí a osloví nové zákazníky.