KONZULTACE A PORADENSTVÍ V E-COMMERCE

Jste začínající projekt a máte malé nebo žádné zkušenosti s e-commerce? Jste již fungující e-shop, ale potřebujete se posunout na vyšší úroveň? Zvažujete expanzi do zahraniční, ale bojíte se rizik? Chcete optimalizovat vaše procesy, náklady a maximalizovat zisk?

Pak nejen pro vás, jsou určeny naše konzultační hodiny a poradenské služby.

Proč využít konzultačních hodiny?

Trend naší doby je přechod od klasického kamenného prodeje k e-commerce, který je výrazně podpořen současnou pandemickou situací. Díky tomu vzniká mnoho zcela nových projektů, nebo již zaběhnuté firmy hledají možnosti on-line prodeje.

Z našich bohatých zkušeností v e-commerce víme, že není lehké se prosadit a je důležité vyvarovat se častých chyb v začátcích. Zmíněné chyby mohou celý váš start výrazně prodražit, zkomplikovat, nebo dokonce znemožnit.

Proto vám nabízíme možnosti konzultací v rámci IT, marketingu, logistiky a financí. Tyto klíčové parametry jsou nedílnou součástí vaší e-commerce a jejich vzájemná synergie bude rozhodovat o vašem úspěchu.

Nebojte se zeptat a sjednejte si schůzku, která vás posune vpřed! Rádi pomůžeme, poradíme.

V čem vám konzultace pomohou?

Nevíte jaká je vaše konkurence?
Nevíte jakém je pro vás vhodné e-commerce řešení?
Nevíte jaké zvolit platební metody?
Nevíte jaké zvolit dopravce?
Nevíte jak automatizovat procesy?
Nevíte jak stanovit marži prodávaného zboží?
Nevíte jak zboží inventarizovat?
Nevíte jak zboží skladovat?
Nevíte jak spočítat vaše logistické náklady?
Nevíte, zda je pro vás vhodný fulfillment, nebo mít vlastní sklad?
Nevíte, jaké jsou vaše celkové náklady?
Nevíte jaká se vás týká legislativa a co musíte splňovat?
Nevíte jaké budou vaše náklady na Marketing?
Nevíte jak vhodně zboží propagovat?

Ve výčtu otázek by se dalo pokračovat do nekonečna. Pokud vás alespoň část z nich zaujala a odpovědi na ně jsou pro vás užitečné, pak jsou konzultace určeny právě vám!

Proč se s námi potkat?

Netvrdíme, že máme patent na moudrost. Stojí však za námi stovky projektů z praxe, na kterých jsem se podíleli ve smyslu IT, marketingu a logistiky. V neposlední řadě za nás hovoří i čísla, kdy jsme v rámci fulfillmentu za posledních 5 let odeslali více než 850.000 zásilek do 78 zemí světa. Naše bohaté zkušenosti v oblasti e-commerce, tedy mohou posloužit i vám!

DOMLUVTE SI CHŮZKU

PLÁNUJETE RŮST, EXPANZI DO ZAHRANIČÍ, UVEDENÍ NOVÉHO VÝROBKU, NEBO OUTSOURCING?

Proč využít poradenství?

Máme bohaté zkušenosti nabyté za 15 let praxe v oblasti marketingu, logistiky a IT.

Analýza webu

Máte málo uživatelů na vašem webu? Vaše konkurence je ve vyhledávání daleko před vámi? Pak je zjevně něco špatně! Na základě naší detailní analýzy webu odhalíme chyby a slabá místa. Navrhneme efektivní řešení, zmapujeme a popíšeme vaši konkurenci, vybereme vhodná klíčová slova a nastavíme vše pro rychlý start na přední pozice.

Ukažte se!

Vystupte z davu a zaujměte! Dejte o sobě, tom co děláte a proč jste nejlepší vědět nejpoutavější možnou formou. Promo video vaší společnosti, nebo produktové video ve spojení s vhodně zvolenou i-marketingovou kampaní bude mít obrovský dosah a zvýší povědomí o vaší společnosti, nebo produktu. Upevní vaši pozici na špici mezi konkurencí a osloví nové zákazníky.