SYSTÉM A PRÁCE S DATY

Aby naše spolupráce probíhala hladce a bezchybně, je nezbytně nutné rychlé a kvalitní napojení na náš skladový systém. Díky API jsme prakticky bez omezení integrace s vaším e-shopem, nebo účetnictvím.

Náš systém jsme vyvinuly přímo pro potřeby fulfillmentu a jsme schopni vyměňovat veškerá nezbytná data. Vy tak získáte kompletní kontrolu nad skladem i stavy objednávek v průběhu celého procesu.

Díky pokročilé integraci jsem schopni objednávky vytvořené do 15h, expedovat ještě týž pracovní den. Váš spokojený zákazník tak může například v rámci ČR dostat svou zásilku do necelých 24h od objednání!

Ať už jste kdekoli, máte k dispozici veškeré potřebné informace pro zákaznickou podporu, sledovací čísla zásilek, váhy balíků, informace o doručení, přehledné statistiky, filtry, exporty dat pro účetnictví a mnoho dalšího.

Nemáte možnost výměny dat skrze API a potřebujete zpracovat a odeslat jednorázově větší množství objednávek, které máte uložené v databázi, CSV, Excelu?

Díky našemu IT zázemí si umíme poradit i s touto variantou. Možností je několik a jsou většinou individuální. Neváhejte nás kontaktovat i v těchto případech. Jsme tu od toho, abychom našli společné řešení!

SPOJTE SE S NÁMI