FAQs

Je nám jasné, že vás napadá spoustu dalších otázek, proto vám nabízíme odpovědi na ty nejčastější. Přesto vás určitě napadne nějaká další, tak nám ji určitě pošlete, ať můžeme ukojit vaší zvědavost.

Přehled rozhodně neztratíte, protože s vámi budeme v neustálém kontaktu. Vše řešíme ve spolupráci s vámi a pravidelně vám budeme zasílat reporty o odeslaných zásilkách. Máte tedy záruku dokonalého přehledu o vašem podnikání. Naším cílem je ulehčit vám práci, rozhodně vás o ni nechceme připravit.

Každý takový případ je potřeba řešit individuálně. Nejdříve identifikujeme příčinu této nepříjemné situace a následně ho začneme intenzivně řešit. Cílem je, co nejrychleji podat adekvátní odpověď pro vás i vašeho zákazníka a paralelně pracovat na uspokojení nevykrytého zákaznického požadavku.

O takovém případu budete samozřejmě okamžitě informováni. Získáte kompletní přehled o všech krocích vedoucích k odstranění problému a také o nápravných opatřeních, aby se tato situace již neopakovala. Naše odměna je z části vázána na dosažený service level, z toho pro nás vyplývá možnost sankcí a malusů.

Otázka, co se vyplatí a nevyplatí, je vždy vázána na kalkulaci nákladů, ale dá se říci, že díky našim objemům a zkušenostem, by vaše budoucí logistické náklady měly být nižší než současná cena. Kromě toho vám chceme pomoci růst a rádi vám pomůžeme postavit funkční e-shop, který plně nahradí prodej přes FB a posune vaše podnikání o značný krok kupředu.

Ano, pomůžeme. Je to jedna ze služeb, kterou nabízíme a na kterou i celkově cílíme. Chceme pomoci firmám expandovat na zahraniční trhy a zároveň pomoci zahraničním e-shopům na trh český. Jak jistě tušíte, není to ovšem práce na hodinu. Hlavní je, představit si plánované země a naprosto upřímně si říct, zda se to s vaším sortimentem a s vašimi investičními možnostmi opravdu vyplatí, případně jakým způsobem na to půjdeme. Následně vytvoříme celkovou koncepci logistiky, která musí být samozřejmě v souladu s vaší vizí. V rámci vybraných zemí nabízíme i právní servis potřebný pro vstup do této země.

Zde se přikláníme k našemu heslu: nemáme žádné krabicové řešení. Projdeme s vámi kompletně koncepci vaší distribuční strategie, vysvětlíme vám všechna potenciální úskalí, vydefinujeme si plusy a mínusy a následně si finálně definujeme celou distribuční strategii, která je součástí celkové logistické koncepce a plně podporuje vaší vizi. Dá se říci, že umíme skoro vše, co si budete přát. Po té již jen záleží na zvoleném přepravci, jeho technických možnostech a na možnostech vašeho e-shopu. U většiny přepravců lze platit kartou u řidiče, nebo dobírkou. Samozřejmě je možné i zasílat zásilky bez dobírky (platba kartou, bankovním převodem), ale to už záleží na vašich prioritách a možnostech.

Ano, můžeme. Na vše jsme samozřejmě pojištěni a vše je ošetřeno smlouvou, navíc naše provize je závislá také na dosaženém service levelu. Druhou věcí je, že u nás platíte pouze za odeslaný balíček, u kterého máte smluvní cenu, tedy na konci měsíce vždy přesně víte, kolik budete platit (žádné dodatečné poplatky).

Pokud si stále nejste jistí, není nic jednoduššího, než u vás provést logistický audit, kde kromě jiného spočítáme, jakou částku vás se všemi skutečnými náklady stojí vyexpedovaná zásilka dnes a kolik by vás stála s naším řešením. Pak je již rozhodnutí jen a jen na vás.

Zajistit jsme schopni vše, na čem se domluvíme. I zde preferujeme vaše přání a představy. Díky naší mnohaleté praxi vám poradíme, co nám ve vašem případě dává největší smysl a následně vše zajistíme tak, abyste byli maximálně spokojeni. Máme několik partnerů jak v Čechách, tak v zahraničí a díky tomu jsou naše kreativní možnosti skoro neomezené, ale nezapomeňte, že kreativita vždy něco stojí.