Balíme tak, aby zboží dorazilo v pořádku!

Balíme dle vašich přání a představ o vizuální komunikaci obalu. Z našich bohatých zkušeností vám od počátku spolupráce doporučíme vhodný typ balení a fixace, která odpovídá požadavkům dopravců i charakteru přepravovaného zboží.
Možnost brandovaných obalů a speciálních balících předpisů je samozřejmostí. Držíme skladem nejen klasické obalové a fixační materiály, ale jsme schopni vám doporučit a zajisti ideální obal, kterým se odlišíte od vaší konkurence!

Typ zboží a balení

Každé zboží vyžaduje správnou péči

Uvědomujeme si, že váš zákazník je spokojený jen tehdy, pokud dostane své zboží v pořádku. Proto vycházíme z bohatých zkušenosti s balením a zároveň pravidelně školíme náš personál. Díky tomu se nám daří eliminovat škody způsobené při přepravě zboží. Service level našich služeb držíme dlouhodobě nad hodnotou 99,7%+.

Balení pod kamerami

Křehké, tekuté a atyp

Především tento typ komplikovaného zboží pro přepravu balíme pod drobnohledem kamer. Zároveň používáme speciální certifikované obaly, které eliminují možnost poškození při přepravě. Balíky jsou označeny příslušnými samolepkami na transportním obalu a zvolena vhodná vnitřní fixace. V případě potřeby probalujeme zboží i uvnitř originálních obalů výrobců!

Nové nebo recyklované

Jde vám o cenu nebo o prestiž?

Každý má jinak nastavené preference s ohledem k balení. Někdo chce být vidět a budovat povědomí o značce, jiný naopak chce šetřit náklady a potažmo i přírodu. Obě varianty mají u nás dveře otevřené a projeví se v celkových nákladech.

Konzultace se vyplatí

Obal má vliv i na výši ostatních nákladů

Nejenom cena samotného obalu a fixace má zásadní vliv na celkové logistické náklady. Do částky také výrazně promlouvají parametry jako je náročnost manipulace s obalem, objemová hmotnost, rozměr nejdelší strany, tvar obalu a mnoho dalšího. Vhodným výběrem obalu na počátku můžete ušetřit stovky tisíc při růstu na domácím trhu, ale především při expanzi do zahraničí. Rádi vám poradíme i s obaly vlastních produktů.