Lichožrouti film

V projetu Lichožrouti jsme dostali volné pole působnosti. Vše co THA požadovali, jsme zakomponovali do projektu outsourcovaní kompletně celé logistiky a nastavení distribuční strategie pro český trh tak, aby se Lichožrouti nemuseli o nic starat a mohli se jen každé ráno podívat na vybrané dobírky. Díky našemu Oliconímu ateliéru jsme udělali produktové fotografie na web. Dále dnes řešíme obaly na míru a podílíme se na marketingové strategii na sociálních sítích. A pro ty kdo neví co jsou lichožrouti. Rodinný animovaný dobrodružný film o radostech a strastech zlodějů ponožek – Lichožroutů a jejich soužití s námi lidmi. Podle bestselleru spisovatele Pavla Šruta a výtvarnice Galiny Miklínové. K 7.11.2016 – 200 tisíc návštěvníků kin a my máme tu čest jim outsourcovat kompletně celou logistiku.

 • Outsourcing logistiky

  Kompletní outsourcing celého logistického řetězce. Pro Lichožrouty (Filmová a televizní společnost Total HelpArt T.H.A., s.r.o.) děláme vše od kvalitativního a kvantitativního příjmu zboží, uskladnění, správu obalů, balení přesně podle balícího předpisu, vychystání až po expedici. Samozřejmě nezapomínáme ani na reverzní logistiku a řešíme i vratky a reklamace. Dnes zásobujeme český a slovenský trh. Garantujeme, že objednávky realizované do 16:00 jsou ještě ten den předány našim partnerům v oblasti dopravy a následující pracovní den doručovány přímo k zákazníkovi.

 • Produktová fotografie

  Více než 95% fotografií na webu prošlo naším ateliérem a grafickým oddělením.licho_bag_green22bile_front2

 • Produktové portfolio

  Konzultační činnost v oblasti kalkulace nákladů jednotlivých produktů, včetně nastavení ceny jak pro B2B tak pro B2C segment. Následné doporučení k doplnění produktového portfolia na e-shopu.

 • Řekli o nás

  37-padreFilm a s ním spojený E-SHOP Lichožrouti byl pro nás začátkem něčeho, co jsme věděli, že bude mít mnohem větší dosah, než my dokážeme sami obstarat. Proto jsme si k ruce přizvali Olicon. Naše představa byla taková, že starost o náš e-shop necháme na nich a my se budeme moci starat pouze o film samotný, a to se vyplnilo. Díky Oliconu máme jistotu, že Hihlíci a všechny ostatní produkty z našeho e-shopu k Vám dorazí co nejdřív a že veškerá práce bude kvalitně odvedena. Olicon nám nafotil zboží a pomáhal i při výběru produktového portfolia. Ale především díky nim víme, že Vám můžeme udělat radost. Už teď je nám jasné, že pokud budeme příště potřebovat někoho, aby nám pomohl s logistikou, přizveme si opět k ruce Olicon.

  Ondřej Trojan, THA.cz

DETAIL PROJEKTU

Outsourcing logistiky (fullfilment) – projekt Lichožrouti film, spravujeme od samotného počátku, dávno před tím, než vstoupili do sálů kin. Dnes se podílíme nejen na logistice, ale provádíme i poradenství v oblasti produktového portfolia a produktové fotografie, kterou následně zrealizuje náš content tým.

 • Content
 • nákladová analýza
 • outsourcing
 • produkt