Fulfillment pro Shoptet

Perfektní řešení logistiky pro e-shopy využívající Shoptet!

Rychlá API výměna dat

Precizní a rychlá výměna nezbytných dat mezi Shoptetem a naším skladovým systémem je základ dobře fungující spolupráce. Díky on-line oboustranné výměně dat víme o všem potřebném včas a jsme schopni vychystat, zabalit a předat dopravci objednávky do 15h, ještě týž pracovní den! Váš spokojený zákazník tak může například v rámci ČR dostat balíček do necelých 24h od jeho objednání.

Propsání objednávek a nových produktů

Během zlomku vteřiny víme o nové objednávce a ve skladu na ni začneme pracovat. Založení nových produktů v Shoptetu se ihned propíše do našeho skladového systému a my můžeme začít s fyzickým příjmem od vašich dodavatelů.

Stavy objednávky a trasování u dopravců

Vše co se u nás děje s objednávkou můžete pohodlně sledovat přímo v Shoptetu. Jsme schopni vám automaticky přepínat stavy objednávek a propisovat důležité informace. Díky automatizacím ušetříte mnoho starostí a času. Zákazník se dozví trasovací číslo zásilky, jakmile zabalíme balíček, vy jistě uvítáte informaci o doručení od dopravce s možností nastavení finálního stavu objednávky.

S nastavením vám poradíme a pomůžeme

Máme velmi podrobné technické znalosti Shoptetu z praxe i marketingu. Rádi Vám pomůžeme s nastavením všech automatizací a doporučíme funkční řešení vašich individuálních požadavků. Osobní přístup vždy usnadní počátek spolupráce.

Jsme oficiálním partnerem společnosti SHOPTET pro logistiku

Po uzavření smlouvy s OLICON logistics s.r.o. stačí jen na pár kliknutí nainstalovat doplněk do vašeho e-shopu a během 2-3 dnů můžete přenechat veškeré starosti s logistikou na nás. Až tak je to snadné!

Shoptet reference